Сторінка вчителя біології

Березуцька Тетяна Дмитрівна
учитель біології,
голова методичного об'єднання вчителів

Березуцька Тетяна Дмитрівна має вищу освіту. В 1986 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. Стаж роботи вчителем біології близько 30 років. У Комунального закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області" працює з 1986 року, є спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, має звання "старший учитель".

Тетяна Дмитрівна вимоглива до себе як фахівець та вимоглива до учнів. Вона на високому методичному рівні проводить уроки і керує об'єднанням вчителів біології та хімії. Значної уваги вчителька приділяє щоденному контролю та корекції навчальних досягнень учнів. Тетяна Дмитрівна постійний член жюрі міських олімпіад з біології.