Сторінка вчителя історії

Бернацька Ніна Іванівна
учитель історії,
голова методичного об'єднання вчителів

Бернацька Ніна Іванівна має вищу освіту. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "російська мова та література". Має педагогічний стаж близько 33 років. Є спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, має звання "Старший учитель".

Бернацька Ніна Іванівна - компетентний, висококваліфікований спеціаліст, що досконало володіє ефективними формами навчання, домагається результативності своєї роботи. Вчителька формує дитячі переконання, повагу до прав і свобод людини, звертаючи увагу учнів на усвідомлення історичних фактів. Вона вірить в краще майбутнє України, виховує любов до своєї країни в учнів. Розуміючи, що без зв'язку з позакласною роботою забезпечити наукові, пізнавальні, виховні цілі курсу історії неможливо, організовує різні екскурсії , тематичні виховні заходи, конференції. Як керівник методичного об'єднання вчителів історії, географії та правознавства Ніна Іванівна з бажанням ділиться досвідом роботи, навчає молодих вчителів. Має друковану працю"Основні релігійні течії". Завідує музеєм народознавства.

bernacka1.jpg (119kb)

Класний керівник 7-А класу