Сторінка вчителя початкової школи

dashko.jpg (16,8kb)
Дашко Оксана Валентинівна
учитель початкових класів

Дашко Оксана Валентинівна має вищу освіту. В 1998 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "початкове навчання". Має педагогічний стаж близько 14 років 5 місяців. Є спеціалістом другої кваліфікаційної категорії.

Оксана Валентинівна працює над методичною проблемою "Робота вчителя в забезпеченні психологічної спрямованості уроку". Вчителька приділяє увагу формуванню в молодших школярів знань, умінь, навичок, використовуючи їх природну цікавість. Відрізняється доброзичливістю і високими моральними якостями. Постійно підвищує свій фаховий рівень, вивчає і творчо використовує на своїх уроках досвід інших вчителів, плідно співпрацює з практичним психологом школи.

dashko1.jpg (117kb)

Класний керівник 4-В класу