kp1.jpg (25,8kb)

Манько Катерина Петрівна має вищу освіту. В 1973 році одержала диплом учителя історії і суспільствознавства як випускниця історичного факультету Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка. Почавши працювати вчителем історії та географії, пройшла значний шлях творчого зростання: 1973-1976 рр. - учитель історії та географії сш № 19 м. Полтави; 1976-1986 рр. - організатор позакласної та позашкільної роботи; 1986-1990 рр. - директор палацу дитячої та юнацької творчості. 1990 рік - теперішній час - директор Полтавської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 19.

Як керівник має високий професійний рівень з питань організації навчально-виховного процесу, уміло очолює педагогічний колектив, спрямовує його діяльність на забезпечення учням глибоких знань, формування в них національного світогляду на основі досягнень сучасних педагогічної та психологічної наук. Манько К.П. має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії", звання "Учитель - методист", почесне звання "Заслужений працівник освіти України".

Добре знаючи сучасний стан науки з правознавства Катерина Петрівна забезпечує глибокі правові знання старшокласників, виховує в них повагу до Основного Закону України. Досконало володіючи методикою проведення уроку, учитель доступно викладає навчальний матеріал, тісно пов'язуючи його з життям. Катерина Пертрівна - людина філософської вдачі, тому навчає дітей не лише бачити проблему, а й оцінити її в контексті загального буття. ЇЇ уроки часто неординарні. Незважаючи на чималий досвід, наш директор завжди в пошуках нових засобів і шляхів навчання та виховання. Практикує "правові двобої", диспути, які формують в учнів свідоме ставлення до соціальних проблем. Уроки правознавства та історії емоційні, де легко абезпечується оптимальний психологічний клімат, повага до думки учнів.

Катерина Петрівна - ентузіаст своєї справи. За час роботи директором їй вдалося досягти високого рівня організації праці педагогів, піднести престиж навчального закладу, поставити на новий щабель виховання підростаючого покоління, результатом чого є відсутність у школі правопорушень і злочинів серед неповнолітніх.
Разом з педагогічним колективом директор створила систему навчання і виховання школярів, яка відповідає традиціям українського народу, сприяє пробудженню в дітей національної свідомості, підносить авторитет українськомовної школи. Зміст, структура, форми реалізації такої системи оформилися в чітку програму, за якою працює навчальний заклад.
Багаторічний педагогічний досвід К.П.Манько, її високі професійні вміння сприяють тому, що школа є відомою в освітньому просторі не тільки міста а й області. Катерина Петрівна Манько - член методичної ради міста, міської асоціації директорів шкіл, обирається депутатом міської ради трьох скликань. За досягнуті успіхи в педагогічній роботі вона нагороджена значком "Відмінник народної освіти", грамотами міського відділу освіти, управління освіти Полтавської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти України (вересень 1998 року), Подякою Президента (листопад 1999 року), Подякою Кабінету Міністрів "За вклад у соціально-економічний розвиток Полтавської області та активну громадську роботу" (лютий 2001 року).

Ще фото
На сторінку адміністрації