Сторінка вчителя математики

Фургас Людмила Володимирівна
учитель математики,
голова методичного об'єднання вчителів

Фургас Людмила Володимирівна має вищу освіту. В 1986 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. Стаж роботи вчителем математики близько 25 років 7 місяців. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 1994 року, є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Як голова шкільного методичного об'єднання вчителів математики, фізики та інформатики Людмила Володимирівна завжди докладає значних зусиль, щоб оптимально організувати роботу вчителів, шукаючи нові методи і прийоми викладання предмету. Найбільш вдалими типами уроків, які проводить учитель є уроки-ігри, уроки-змагання. Людмила Володимирівна робить математику цікавою і доступною для дітей. ЇЇ учні беруть активну участь у таких математичних конкурсах як "Кенгуру".