Сторінка вчителя географії

gonchar.jpg (15,6kb)
Гончар Ірина Вікторівна
вчитель географії

Гончар Ірина Вікторівна має вищу освіту. В 1992 році закінчила Харківський державний університет за спеціальністю "економічна і соціальна географія". Педагогічний стаж близько 27 років 5 місяців. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 1995 року. Є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Ірина Вікторівна формує географічні знання, уміння і навички, використовуючи краєзнавчий матеріал. Розглядає географічні питання в першу чергу з точки зору екології, переконує дітей в необхідності нового підходу до питань природокористування. Систематично Ірина Вікторівна з учнями відвідують підприємства міста з метою ознайомлення з виробничими об'єктами в реальних умовах. Часто організовуються туристсько-краєзнавчі екскурсії до міст України, де діти спостерігаючи, вивчають фізичну географію свого краю. Учитель завжди вбачає в своїх учнях майбутніх професіоналів в різних галузях народного господарства, виховує в них почуття відповідальності за майбутнє України.

gonchar1.jpg (52,1kb) gonchar1.jpg (41,1kb)
ще фото