Горяєва Ніна Григорівна має вищу освіту. В 1988 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. Стаж педагогічної роботи - близько 20 років. Має вищу кваліфікаційну категорію, учитель-методист, в 2005 році нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Ніна Григорівна - компетентна, ерудована вчителька, має високий професійний рівень знань з педагогіки, психології, методики викладання предмета. На уроках органічно поєднується краса і велич рідного слова зі скарбами минулого та сучасності. Учитель широко використовує історичний матеріал, а звідси формування національних та патріотичних почуттів. Головну мету шкільного вивчення літератури бачить у читанні. Прагне донести до дітей думку кожного твору, тому не розчленовує його на частини. Зацікавлює учнів життєписом майстрів, їхньою творчою лабораторією, вчить бачити, розуміти стиль і мову. Учні Ніни Григорівни - постійні учасники творчих конкурсів ("Вірю в майбутнє твоє, Україно", "Об'єднаймося ж, брати мої" )

ng.jpg (23kb)
Горяєва Ніна Григорівна
завуч по навчально-виховній роботі,
учитель української мови та літератури.
на сторінку адміністрації
інші фото