Сторінка вчителя української мови й літератури

kaduchka.jpg (45,7kb)
Кадучка Олена Миколаївна
учитель української мови й літератури,
член методичного об'єднання вчителів
Класний керівник 7-A класу

Кадучка Олена Миколаївна має вищу освіту. У 1997 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. У Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 працює з 1998 року.

Олена Миколаївна - учитель вищої категорії. Творча, активна, застосовує нестандартні форми проведення уроків із використанням мультимедійних засобів навчання. Свою роботу будує цікаво, чітко. Уроки Олени Миколаївни вирізняються ясністю мети, доступністю викладання, високим методичним рівнем. Велику увагу приділяє пошуку, творчому розвитку обдарованих дітей, є другом і порадником для своїх учнів.

Науково-методична проблема, над якою працює вчителька: "Інтеграція традиційних і нетрадиційних методів навчання на уроках української мови й літератури".

ДЛЯ УЧНІВ 7-х КЛАСІВ

Текст другої книги «Фірман султана» роману-тетралогії «Таємний посол»

Читати і скачать