Сторінка вчителя іноземної мови

kalinichenko.jpg (15,4kb)
Калініченко Валентина Василівна
учитель німецької мови

Калініченко Валентина Василівна має вищу освіту. Педагогічний стаж - близько 16 років 1 місяць. Є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Валентина Василівна працює над методичною проблемою "Комунікативні підходи у навчанні іноземних мов". З реаліями життя інших країн, зокрема Німеччини, Валентина Василівна знайомить дітей, використовуючи аутентичні тексти і власні розповіді про перебування в цій країні. На кожному уроці вчителька проводить систематичне опитування учнів, що сприяє ліквідації пробілів у знаннях. Навчаючи дітей особливостям німецької мови, вчителька намагається розширити їхній кругозір, виробити інтерес до традицій іншого народу, провести аналогії з традиціями нашого народу. Формуючи розвинуту особистість, Валентина Василівна дотримується принципу "Чим більше людина знає мов, тим більше життів вона проживає".