Сторінка "Fizinfo"

levenko.jpg (16,4kb)
Левенко Марина Анатоліївна
заступник директора з навчально-виховної роботи,
вчитель фізики

Левенко Марина Анатоліївна в 1985 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю " фізика і математика ". В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працюває вчителем фізики з 1991 року. З 2003 року по 2011 рік викладала фізику та інформатику. З 1 вересня 2011 року - заступник директора з навчально-виховної роботи. Має педагогічний стаж близько 24 років. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання "старший учитель".

Працювала над методичними проблемами " Домашній експеримент як дієвий засіб навчання", " Використання міжпредметних зв'язків під час викладання фізики", " Викладання фізики в гуманітарних класах". "Застосування аналогій та життєвих компетенцій в процесі вивчення фізики". Науково-методична проблема, над якою вчитель працює в 2015-2020.р.: "Блочне викладання навчального матеріалу з фізики як метод оптимізації навчально-виховного процесу" На уроках віддає перевагу проблемному підходу до вивчення матеріалу. Під час формування компетенцій учнів максимально пов'язує навчальний матеріал з життям на основі аналогій.

Вчителям

Уроки інформатики

• 11 клас. Урок № 1. Етапи розв'язування прикладної задачі за допомогою комп'ютера. Інформаційна модель. Алгоритми.
  • Корисні програми

fizkab1.jpg levenko1.jpg (65,4 kb) lma1.jpg (33,4 kb) lma09_3.jpg (16,7 kb)

Учням

Алгебра 11 клас

Фізика 7 клас

Алгебра і геометрія 7 клас

Математика 6 клас

Практичні роботи з різних тем (9-11 класи)

Фізика 8 клас

Фізика 9 клас

Фізика 10 клас

Фізика 11 клас

ВФЛ
    • Інструкція до віртуальної лабораторної роботи № 1 "Вивчення явища електромагнітної індукції"

Астрономія 11 клас

Корисні сайти

Курс лекцій з дисципліни: Основи інформаційних технологій Всеукраїнська громадська організація Україномовний ресурс AnzUA.com - Створення, розкрутка сайту, заробіток WebMpney в Інтернет-мережі!
Запорожский региональный научно-методический центр информатики и информационных технологий.