Лисенко Ірина Михайлівна має вищу освіту. В 1982 році закінчила Черкаський державний педагогічний інститут імені 300-річчя воз'єднання України з Росією за спеціальністю "російська мова та література". Має стаж педагогічної роботи близько 28 років. Є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Як учитель російської мови та зарубіжної літератури Ірина Михайлівна постійно працює над збагаченням словникового запасу учнів. Підвищення інтересу до російської мови вчитель здійснює використовуючи міжпредметні зв'язки, з українською мовою зокрема. На уроках панує демократична, наповненва позитивними емоціями атмосфера. Методична проблема, над якою працює вчитель - "Інноваційні прийоми активізації пізнавальної діяльності учнів 5-6 класів на уроках російської мови".

Лисенко Ірина Михайлівна - керівник і перший помічник класних керівників. Виховна робота у школі напрямлена на створення всіх умов для розвитку особистості, створення здорових класних колективів. Завуч консультує вчителів і батьків з питань попередження бездоглядності серед неповнолітніх. Систематично проводить роботу з педагогічно занедбаними дітьми, постійно має тісний зв'язок з психологом школи та педагогом-організатором для залучення таких дітей до спільних справ у колективі.

ng.jpg (23kb)

Лисенко Ірина Михайлівна
заступник директора по виховній роботі,
учитель російської мови та зарубіжної літератури