Сторінка вчителя української мови й літератури

mamay12.jpg (45,7kb)
Мамай Олена В'ячеславівна
учитель української мови й літератури,
член методичного об'єднання вчителів
Класний керівник 8В класу

Мамай Олена В'ячеславівна має вищу освіту. В 1992 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. Стаж роботи 19 років 10 місяців. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 2003 року, є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Олена В'ячеславівна основні завдання в своїй роботі бачить у виробленні в учнів комунікативних умінь, орфографічних та пунктуаційних навичок, формуванні стійких читацьких інтересів, вивченні теоретико-літературних питань. Готуючись до уроків продумує його ефективність. На уроках значну увагу приділяє навчанню учнів виразно читати, правильно аналізувати поетичні та прозові твори, бачити в них образність. Для забезпечення міцності, глибини знань створює нестандартні ситуації, організовує пошукові форми роботи. Олена В'ячеславівна виховує патріотичні почуття, навчає дітей шанувати закони й традиції народу, на землі якого живуть. Мамай О.В. - тактовна, товариська, самокритична людина, уміє підтримувати стосунки з колегами, батьками, забезпечити сприятливий психологічний клімат. Її поважають за витримку, толерантність, віру в позитивний результат.

Науково-методична проблема, над якою працює вчителька: "Застосування елементів інноваційних технологій на уроках української мови й літератури"