Сторінка вчителя іноземної мови

maslova.jpg (8,52kb)
Маслова Ірина Яківна
учитель англійської мови

Маслова Ірина Яківна має вищу освіту. Працює в Полтавській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №19 з 2009 року. Педагогічний стаж - 7 років. Є спеціалістом другої кваліфікаційної категорії. Працює над проблемою "Інтерактивні технології в навчанні іноземної мови". Ірина Яківна використовує на уроці діалогічні і монологічні форми роботи, створює різні навчальні ситуації з урахуванням вікових особливостей учнів. На уроках створює атмосферу спілкування, близьку до реальності, намагається допомогти учням реалізувати свої можливості, використовуючи вивчений мовний матеріал. Вважає, що"робота вчителя іноземної мови надзвичайно цікава і різноманітна, адже щодня потрібно познайомити дітей із чимось новим, зробити їм якийсь сюрприз, отже, і для мене особисто кожний день приносить нові знання. Я вдосконалююсь разом зі своїми дітьми." Педагогічне кредо: 'In teaching others we teach ourselves'.