Кафедра фізичного виховання та предмета «Захисту Вітчизни» представлена четвіркою професіоналів своєї справи та поціновувачами здорового стилю життя. Однією з форм роботи етодичного об’єднання є взаємовідвідування уроків і заходів з подальшим їх обговоренням.
У 2015-2016 навчальному році методичне об’єднання вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» працює над вирішенням першочергових завдань навчання і виховання учнів у сучасних умовах, що передбачає створення умов розвитку майбутнього громадянина демократичного суспільства незалежної України . Тому проблемним питанням в 2015-2016 навчальному році є:
«Формування життєвих компетентностей особистості учня на основі розвитку фізичних здібностей та цінностей патріотичного виховання на уроках та в позаурочний час.»
Головним завданням у роботі методичного об’єднання є:
– удосконалення і підвищення ефективності уроків фізичної культури та позакласних заходів в школі;
– активне використання сучасних педагогічних та інформаційних технологій, спрямованих на розвиток самостійності, творчості, активності учнів;
– підвищенням творчого рівня педагогів з урахуванням їх індивідуальних запитів.