Сторінка вчителя біології та основ здоров'я

mihaylenko.jpg (19.515kb)
Михайленко Тетяна Вікторівна
учитель основ здоров'я та біології

Михайленко Тетяна Вікторівна 30 червня 2005р. закінчила навчання в ПДПУ ім.В.Г.Короленка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти Біологія" та здобула кваліфікацію вчителя біології, основ сільськогосподарського виробниицтва та основ екології.

В 2007р. розпочала свою працю в Полтавській загальноосвітній школі I-III ступенів №19, де й по цей час працює вчителем біології та основ здоров'я. Педагогічний стаж - 1.5р.

На своїх уроках працює над проблемою формування емоційно-цілісного ставлення до природи та наукового світогляду.Виховиє в дітей бережливе ставлення до природи та необхідність охорони біоценозів та екосистем.Дуже багато приділяє уваги охороні здоров'я дитини, має бережливе ставлення до власного і державного майна та виховання позитивних рис характеру: честність, доброта, взаємодопомога, товаристкість.

Вона є також класним керівником 8-В класу. Робота в класі спрямована на виховання любові до своєї Батькіщини та створення дружнього, організованого колективу. Багато уваги приділяється формуванню свідомого відповідального ставлення до навчання, зміцнення розумового, фізичного, естетичного розвитку дітей.