Сторінка вчителя початкової школи

oberemko1.jpg (29.7kb)
Оберемко Оксана Михайлівна
учитель початкових класів

Оберемко Оксана Михайлівна має вищу освіту. В 1999 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "початкове навчання і музика". Має педагогічний стаж близько 7 років. Є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Оксана Михайлівна організовує роботу мікрогрупи з практики застосування інтерактивних технологій у процесі виховної роботи. Працює над проблемою "Естетичне виховання учнів на уроках та в позаурочний час". Результативності уроків учителя сприяє чергування завдань, що потребують різних видів сприймання. На кожному уроці відбувається гуманне спілкування з наймолодшими учнями. Оксана Михайлівна створює умови для успішної адаптації учнів до школи. Традиційно цікаво проходить свято "Посвята в першокласники"

Класний керівник 4-А класу