Психолог школи

psiholog.jpg(19,2kb)

Власко Тетяна Леонідівна має вищу освіту. В 1987 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "Російська мова та література". В 1994 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Практична психологія в системі освіти". Має педагогічний стаж близько 25 років, в тому числі на посаді психолога - 15 років. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 2001 року. Є спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії.

vlasko1.jpg (24 kb)

Власко Тетяна Леонідівна ефективно застосовує професійні знання в практичній діяльності. Кожний рік поповнює методичну базу кабінету, використовуючи для цього свої навички роботи на комп'ютері. Надає вагому допомогу учням, учителям та батькам у вирішенні питань виховання і навчання дітей. Переконана, що психолого-педагогічна профілактика повинна запобігати негативним впливам на дитину оточуючого середовища, нездорового, конфліктного сімейного середовища, труднощам переходного періоду підлітка. Тому особливу увагу Тетяна Леонідівна приділяє питанням, пов'язаним з поведінкою важких дітей. Важлива ланка роботи психолога - сприяння формуванню здорового способу життя в рамках програми "Рівний - рівному". Тетяна Леонідівна пройшла комп'ютерний курс "Intel - навчання для майбутнього" і систематично використовує одержані знання у своїй роботі. Часто психолог веде бесіди з учнями і вчителями, радить, як створити сприятливий психологічний клімат, налагодити взаємодію вчителя та учнів. Велику увагу приділяє професійній орієнтації старшекласників. У 2005-2006 роках брала участь в спеціальній дослідницькій групі по супроводу допрофільної підготовки учнів. Розробила конспекти занять за темою "Інтереси і схильності учнів. Визначення провідних інтересів". У 2007 році отримала свідоцтво учасниці проекту "Гештальт для практичних психологів" та проекту "Сімейне консультування". В 2009 році отримала сертифікат 1 рівня міжнародного центру психолого-педагогічних інновацій курсу підвищення кваліфікації з теми "Практика психолого-педагогічної допомоги: екофасилітативний підхід"