Публічна інформація

Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області " працює у двозмінному режимі. На І зміні - 19 класів (1-А, 1-Б, 1-В, 2-А, 2-Б, 2-В, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-Б, 9-В, 10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б), в яких навчаються 505 учнів. На ІІ зміні - 13 класів (3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 6-А, 6-Б, 6-В), у яких навчається 356 учнів. 13 учнів школи мають особливі освітні потреби. Функціонує 9 інклюзивних класів. У школі створені умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами: споруджено пандус до центрального входу.

Ліцензований обсяг та загальна кількість осіб,
які навчаються у закладі

Мова освітнього процесу

Cтатут закладу освіти

Ліцензія на провадження освітньої діяльності - в стадії оформлення

Свідоцтво про атестацію закладу

Структура та органи управління закладу освіти

Кадровий склад закладу освіти

Наявність вакантних посад,
порядку і умов проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

Матеріально-технічна база школи

Результати моніторингу якості освіти (ДПА 4 клас, 9 клас)

Територія обслуговування, закріплена за школою

Правила прийому у школу

Освітні програми, що реалізуються в школі

Фінансовий звіт

Інформація про перелік робіт. товарів та послуг, отриманих як благодійна допомога

Річний звіт керівника (2016-2017 н.р.)