Інформація про перелік товарів, робіт та послуг,

отриманих школою як благодійна допомога.

Акти про матеріальну допомогу

21 листопада 2017 року відбулося розширене засідання загальношкільного батьківського комітету школи та голів класних батьківських комітетів, де було розглянуто та схвалено рішення про встановлення в школі (коридори, вестибюль, спортивний зал, їдальня, ззовні по периметру школи) камер відеоспостереження.

Це рішення викликано необхідністю посилення контролю за дотриманням публічного порядку на території школи та в приміщенні закладу.

Також на засіданні заслухали інформацію батьківського комітету про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійну допомогу у 2017 році.

У 2017 році батьками школи було передано та поставлено на облік у централізованій бухгалтерії управління освіти матеріальні цінності на суму 127744грн.39коп.

А саме :

-         будівельні матеріали – 45833грн.

-         господарські товари – 12391грн.

-         меблі – 25750грн.

-         жалюзі – 29242грн.

-         стенди – 5162грн.

-         канцтовари – 2784грн.

-         спортінвентар – 730грн.

-         оргтехніка – 5852грн.

Всього на суму 127744,39грн

Документи, що підтверджують оприбуткування вказаних матеріальних цінностей, - у централізованій бухгалтерії управління освіти.