Сторінка вчителя трудового навчання

rokitniy.jpg (22,3kb)
Рокитний Андрій Васильович
учитель трудового навчання

Рокитний Андрій Васильович має вищу освіту. Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "загальнотехнічні господарські дисципліни і трудове навчання". Має педагогічний стаж близько 22 роки 7 місяців. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 1990 року. Є спеціалістом другої кваліфікаційної категорії.

Андрій Васильович формує в учнів навички трудової активності, орієнтує хлопців на вибір професії, ознайомлюючи їх на уроках з основами сучасного виробництва. Ретельно стежить за дотриманням правил з техніки безпеки під час робіт у майстерні та виконання завдань суспільно-корисної праці. Розвиваючи творчий потенціал своїх учнів, Андрій Васильович допомагає їм знайти своє місце в житті, бачити красу витворів, зроблених своїми руками, дбайливо ставитися до своєї праці та праці інших людей.