Сторінка вчителя історії

shevchenko.jpg (20,9kb)
Шевченко Наталія Федорівна
учитель історії

Шевченко Наталія Федорівна має вищу освіту. В 1994 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. Стаж роботи вчителем історії близько 28 років 8 місяців. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 працює з 1994 року. Наталія Федорівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Головну мету у викладанні історіїї вчитель бачить у вихованні громадянина України, соціально зрілої, працелюбної, творчої особистості. На уроках використовує лекційно-семінарський метод, що розвиває самостійність учнів і готує до навчання у вузах. Її учні є призерами конкурсів "Історія міст і сіл Полтавщини", "Сторінками історії партизанського руху на Полтавщині". Під керівництвом Шевченко Наталії Федорівни переобладнано кімнату бойової слави, поновлено її матеріалами пошукової роботи.

shevchenko2.jpg ( kb) shevchenko3.jpg ( kb) shevchenko1.jpg (17 kb) shevchenko4.jpg ( kb) shevchenko5.jpg ( kb)

Для вас, майбутні випускники ми пропонуємо переглянути

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2007 року

переглянути весь