Сторінка вчителя української мови та літератури

shkarupa.jpg (18,8kb)
Шкарупа Людмла Василівна
учитель української мови та літератури

Шкарупа Людмила Василівна має вищу освіту. В 1990 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка за спеціальністю "українська мова та література". Має педагогічний стаж близько 21 рік 7 місяців. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 1990 року. Є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Людмила Василівна - учитель, який завжди працює творчо, з надхненням. Вона прагне донести до дітей красу української мови, розбудити фантазію. До учнів ставится вимогливо, але гуманно та справедливо. Принципова і наполеглива, вона є одночасно і наставником, і порадником, і другом. Працює над підвищенням методичного рівня, систематизувала матеріали з проблеми "Роль ігрових елементів на уроках української мови та літератури", систематично використовує дослідницькі завдання випереджувального характеру, як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів.

11v.jpg (58,1 kb)

Класний керівник 11-В класу