У вінку пам'яті поета Василя Симоненка

20 лютого у школі № 19 у рамках Року Симоненка відбулося шкільне літературно-художнє свято «Світ мій – мереживо казкове» для учнів 7-11 класів за участю артистів обласної філармонії. Звучали вірші В. Симоненка, пісні на слова нашого земляка-ювіляра. Присутніх зачаровував спів заслуженого артиста України Валерія Соколика, лауреата міжнародних конкурсів Ігоря Години, тріо «Вишиванка».

У рамках відзначення 80-річчя від дня народження В.Симоненка в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено online-екскурсію «Літературними стежками Полтавщини». Учні заочно відвідали музей письменника в Тарандинцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. В.Симоненка.

У школі було проведено конкурс читців поезій В.Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина».

Старшокласники знайомлять молодших учнів із життям і творчістю поета.

У кабінеті української мови й літератури Полтавської ЗШ № 19 створено куточок В.Симоненка.

4 листопада відбулося виїзне засідання МО учителів української мови й літератури. Засідання пройшло в теплій, дружній атмосфері. Учителі відвідали видавництво «Лубенщина», де зустрілися із письменницею Н. Баклай. Авторка презентувала свою нову збірку «Серцевина», поділилася планами на майбутнє. Екскурсанти поклонилися святим місцям, якими ходила нога письменника Василя Симоненка. Цікавою була зустріч із його творчістю, влаштована директором Тарандинської ЗНЗ Бушем Г.І. Далі дорога привела нас у с. Біївці на малу батьківщину письменника, до його рідної хатини. Закінчився цей чудовий день відвідуванням Мгарського Спасо-Преображенського монастиря. Засідання на довго запам’яталося і залишило лише приємні спогади.