Сторінка вчителя географії

soboleva.jpg (22,5 kb)
Соболєва Тетяна Петрівна
учитель географії

Соболєва Тетяна Петрівна має вищу освіту. В 1980 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю "географія та біологія". Має педагогічний стаж близько 23 років. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 1992 року. Є спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії.

Тетяна Петрівна працює над методичною проблемою "Шляхи підвищення пізнавального інтересу учнів під час вивчення географії". В своїй роботі вчителька системно підходить до організації кожного уроку. Тетяна Петрівна переймається питаннями розвитку української нації, любить природу свого рідного краю і вчить дітей не тільки спостерігати за явищами, а й зберігати природні ресурси країни і планети.

soboleva1.jpg (119kb)