Сторінка вчителя початкової школи

sorokina.jpg (23,5 kb)
Сорокіна Алла Григорівна
учитель початкових класів, голова методичного об'єднання вчителів

Сорокіна Алла Григорівна має вищу освіту. Має педагогічний стаж близько 25 років. Є спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, має звання "Старший учитель".

Сорокіна Алла Григорівна досконало опанувала методику роботи в початкових класах, виробила власний прочерк у педагогічній роботі. Протягом навчання в школі її вихованці відзначаються інтелектуальним рівнем, духовністю, здатністю до творчого пошуку. Велику увагу приділяє вчителька, передусім, словесній творчості, як засобу оволодіння мовою, мовленевою культурою. Побудову всіх етапів уроку української мови здійснює на основі тематично близьких текстів, що забезпечує єдність дидактичної, розвивальної та виховної мети уроку. Плідними в роботі Сорокіної А.Г. є такі прийоми як ігрова постановка завдань, лінгвістична казка. Нею створена така система вправ, яка сприяє свідомому оволодінню поняттями, виробленню вмінь застосовувати знання для вираження власної думки. На уроках учні через художньо-образне сприйняття вчаться самостійно мислити, творити. Уроки математики насичені цікавим і різноманітним матеріалом. Застосовуючи елементи математичної логіки, Алла Григорівна заохочує дітей віднаходити різні шляхи розв'язку завдань. Вчителька завжди створює в колективі умови для самовираження кожної дитини. Розробляє нестандартні уроки як засіб підвищення ефективності навчання учнів на заняттях курсу "Я і Україна". Як голова методичного об'єднання вчителів початкових класів Алла Григорівна надає вагому допомогу малодосвідченим учителям, охоче ділиться своїм досвідом з учителями міста.

sorokina1.jpg (76,2 kb)
ще фото