Сторінка вчителя початкової школи

strashko.jpg (13,8kb)
Страшко Катерина Григорівна
учитель початкових класів

Страшко Катерина Григорівна має вищу освіту, педагогічний стаж близько 32 років. Є спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії.

Катерина Григорівна має високий рівень підготовки з педагогіки, психології та методики початкового навчання на сучасному етапі. Працює над методичною проблемою "Розвиток пізнавальної самостійності молодших школярів на уроках української мови". Свої головні завдання бачить у становленні особистості дитини, її розумовому, соціальному, фізичному розвитку. Велику увагу у навчанні вчителька приділяє розвитку в молодших школярів умінь здійснювати мовленеву діяльність: говорити, читати, оцінювати, аудіювати - формуванню орфографічної та пунктуаційної зіркості, роботі над каліграфією, технікою письма. На уроках математики вчителька дає учням систему знань, необхідних у житті та оволодіння іншими предметами, забезпечує наступність із основною ланкою школи. Велику увагу приділяє вихованню в дітей культури поведінки, почуття поваги, взаємодопомоги, відповідальності. Творчим кредо Катерини Григорівни є ідея В.О. Сухомлинського: "Найперше - учитель повинен відчути дитину, а тоді вже шукати потрібну методику".

strashko1.jpg (133 kb)

Випуск 2008 (4 клас)