Сторінка вчителя російської мови та зарубіжної літератури

suprun.jpg (17,4kb)
Супрун Любов Іванівна
учитель російської мови та зарубіжної літератури, голова методичного об'єднання вчителів

Супрун Любов Іванівна має вищу освіту. В 1986 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "російська мова та література". Має педагогічний стаж близько 23 роки 7 місяців. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 1996 року. Є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Любов Іванівна ефективно поєднує такі методи роботи, як спостереження над мовними явищами, самостійна робота з джерелом. Вчителька постійно дбає про грамотність школярів і кожну тему пов'язує з поліпшенням культури мовлення учнів, використовуючи тексти художньої літератури. Пройшла комп'ютерний курс "Intel - навчання для майбутнього", володіє навичками використання комп'ютерних технологій у навчанні дітей.

suprun2.jpg (130 kb)

Випуск 2008 (11-Б клас)