Сторінка вчителя математики

timchenko.jpg (5,68 kb)
Тімченко Світлана Анатоліївна
вчитель математики

Тімченко Світлана Анатоліївна має вищу освіту. В 1986 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. Педагогічний стаж близько 22 років. В Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 працює з 2003 року. Є спеціалістом першої кваліфікаційної категорії.

Світлана Анатоліївна має грунтовну науково-теоретичну та методичну підготовку. Навчає учнів працювати самостійно, аналізувати, спостерігати, робити висновки, виділяти головне. Працює над методичною проблемою диференційованого підходу до учнів при вивченні математики. В своїй роботі вчителька велику увагу приділяє індивідуальним здібностям кожного учня, обов'язково враховує рівень їхніх знань. На кожному уроці намагається хоч 3-5 хвилин розв'язувати нестандартні, цікаві задачі, які сприяють розвитку логічного мислення та розширюють кругозір учнів. Світлана Анатоліївна глибоко переконана, що кожна дитина народжується, щоб стати творцем і святий обов'язок кожного вчителя навіть у самого лінивого, недбайливого учня пробудити таланти. Потрібно тільки пам'ятати, що перед тобою не розгильдяї та нестерпні пустуни, а майбутні знамениті інженери, музиканти, вчені, письменники, лікарі. Адже всі великі люди колись сиділи за звичайними шкільними партами.

timchenko1.jpg (94,8kb) timchenko1.jpg (94,8kb)